Futbol

Ve Tolgay Beşiktaş’ta kaldı


G.Saray, Trabzon ve Avrupa kulüplerinin kıskacındaki Tolgay Arslan “Kalıyorum” dedi. Başarılı orta saha oyuncusu 2018’de biten sözleşmesini 2 yıl daha uzatıyor.

Beşiktaş’ta özellikle sezonun sonunda şans bulduğu haftalarda harika bir futbol sergileyen Tolgay Arslan, transferin de gözdesiydi. Süper Lig’den Galatasaray ve Trabzonpor’un istediği 26 yaşındaki futbolcuya yurt dışından da teklifler geliyordu. Ancak Şenol Güneş’in “Mutlaka bizimle kalsın. Orta sahada onun gibi bir jokere her zaman çok ihtiyacım var. İki ayağını da çok iyi kullanıyor. Aynı zamanda çok önemli bir futbol aklı var” dediği başarılı orta saha oyuncusu da kararını verdi “Kariyerime Beşiktaş’ta devam edeceğim” dedi.

ATİBA İLE FORMAYI PAYLAŞACAK

Kartal’da Şenol Güneş önümüzdeki sezondan itibaren Tolgay Arslan’a daha çok şans vermeyi planlıyor. 34 yaşına gelen Atiba Hutchinson’ı daha verimli kullanmak için deneyimli hoca Tolgay’ın çok önemli olduğunu düşünüyor. Böylece hem Atiba daha çok dinlenecek hem de geçen sezonun sonunda onun yerini dolduran Tolgay daha çok forma bulacak. Oğuzhan Özyakup’un sakat veya cezalı olduğu karşılaşmalarda da başarılı isim 1 numaralı opsiyon olacak. Beşiktaş taraftarı da forma bulduğunda takıma büyük katkı veren Tolgay’ın devam kararına sevindi.

Kaynak: Fotomaç

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
1xbet giris
tempobet
grandbetting
imajbet
ciprobet