Transfer

Şenol Güneş’in transferdeki o kararı değişti!


Milano’da başta Gary Medel ve Gustavo Gomez ile görüşecek olan Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu, transferi bitirmeden dönmeyecek.

Beşiktaş’ta Negredo transferini bitiren yöneticiler Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu şimdi de stoper takviyesi için harekete geçti.

Savunmadaki sıkıntıyı çözmek isteyen siyah-beyazlılar, İtalya’da listedeki isimlerle görüşme yapacak. Dün Türkiye’den Milano’ya giden Güner, orada Fransa’dan gelecek olan Mahmutyazıcıoğlu ile buluşarak çalışmaları başlatacak.

HEDEFTE MEDEL VE GOMEZ VAR

Inter’den Gary Medel ve Milan’da oynayan Gustavo Gomez’e teklif sunacak Beşiktaşlı yöneticiler sonra oyuncuların kulüpleri ile masaya oturacak. Medel ve Gomez dışında listede iki ismin daha olduğu ve yapılacak pazarlıklar sonrası şartları en uygun ismin transfer edileceği belirtildi.

Daha önce 1.71’lik Medel’e boyu kısa olduğu için sıcak bakmayan Şenol Güneş’in görüşünün değiştiği ve “Ön libero da oynayabiliyor. Onu iki yönlü kullanabilirim” dediği belirtildi.

ARADAKİ FARK 1 MİLYON EUROYA İNDİ

Medel’in 1 yıl daha sözleşmesinin olduğu kulübü İnter’e düşük bir bonservis bedeli ödemek için sıkı bir pazarlığa girişen Beşiktaşlı yöneticilerin aradaki farkı 1 milyon euroya kadar indirdiği öğrenildi.

Beşiktaş’ın İnter ile kısa süre içinde Medel’in bonservisi konusunda anlaşma sağlaması ve şilili futbolcunun siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Bu arada siyah beyazlılar Dinamo Kiev ile sözleşmesi yıl sonunda bitecek Domagoj Vida’yı da önümüzdeki süreçte kadrosuna katmak için girişimlerde bulunuyor.

Kaynak: Sabah

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
1xbet giris
tempobet
grandbetting
imajbet
ciprobet