Futbol

”Karakterimde pes etmek yok”


Sezon başında Leicester City’den Beşiktaş’a transfer olan Türk asıllı İsviçreli futbolcu Gökhan İnler, açıklamalarda bulundu.

İşte Gökhan İnler’in özel röportajından satırbaşları;

”Futbola İsviçre’de Basel altyapısında başladım. Bir dönemler Fenerbahçe’ye denenmeye çağrıldım, o dönemler Teknik Direktör Christoph Daum’du. Almanya’da Mannheim kampına gittik Önder Çengel ile. Daum beğendi, 4 yıllık sözleşme imzaladık, sonra İstanbul’a geçtik. Son güne kadar lisansım gelmedi, son gün sözleşmemi fesh ettiler. Böylece yarı yolda kaldık. Futbol kariyerimde ağladığım ilk gündür. Gencecik bir oyuncuya bunu yaptılar, üzüldüm, ailem yoktu yanımda. Bir başıma denemiştim. Ardından Taksi ile aldığım bavullar ile Samandıra’dan Florya’ya geçtik.”

Forma için her an hazırım 

”Futbolda sakatlıklar olabiliyor. Benim de ayak parmağım kırıldı. Hocamız Şenol Güneş’in verdiği her karara saygı duyarım. Kendimi her maç oynayacakmış gibi hazır tutuyorum, forma için hazır bekliyorum”

Her zaman pozitiftim 

”Beşiktaş’ta hedefimiz her maçı kazanmak. Daha önce 3 şampiyonluk, 3 kupa kazandım. İnşallah bu sene sonunda aynı mutluluğu yaşamak istiyorum. Buralara çok zorlu anlardan geçip kendi yolumdan geldim. Sadece çalıştım, sadece. Her zaman pozitif oldum.”

Kaynak: Fanatik

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
1xbet giris
tempobet
grandbetting
imajbet
ciprobet