Futbol

”Iniesta orta sahanın babası”


Beşiktaş’ın başarılı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan, Doğan Haber Ajansı’nın (DHA) sorularını yanıtladı. 4 maçlık kaybetme serisini takım olarak, birbirlerine güvenerek ve inanarak aştıklarını söyleyen tecrübeli futbolcu, takım içindeki tartışma ve kavgaların çok büyütülmesini “Beşiktaş şampiyon olmasın diye uğraşıyorlar, ama bu bizi daha çok hırslandırıyor” sözleriyle değerlendirdi.

Beşiktaş’tan ayrılmayı düşünmediğini ifade eden Tolgay Arslan, “Ayrılmayı düşünmüyorum, Başkana böyle bir sinyal vermedim. Bu yüzden bonservisim kaç para eder diye de düşünmedim hiç” dedi. Galatasaray’ın haftada bir maç oynadığı için avantajlı olduğunu söyleyen Tolgay, Milli Takım sürecini de anlatırken, ”Dünya Kupası’na gitseydik Milli Takım sürecim daha hızlı olurdu” ifadelerini kullandı.

“INIESTA ORTA SAHANIN BABASI”

Başarılı futbolcu son olarak takım içinde herkesle çok iyi anlaştığını ifade ederken idolündeki futbolcuyu Andres Iniesta olarak açıkladı.

Tolgay, “Ben herkesle iyi anlaşıyorum. Türkçe konuşuyorum, yabancı dil konuşuyorum. Biz sürekli hep beraberiz. Oğuzhan olsun, Necip olsun, Mustafa ağabey olsun, Gökhan ağabey, Caner ağabey olsun. Sonra yabancılardan Babel ile aram da çok iyi. Lens de var. Bizde çok güzel bir ortam var. Benim en iyi anlaştığımı şu kişi veya bu kişi diyemem. Çünkü bizde çok büyük bir ortam var.

Eskiden Zidane’ı çok severdim. Ondan sonra Xavi ve Iniesta’yı çok örnek alıyordum. Şu anda Iniesta benim için orta sahanın babası diyebiliriz” diyerek sözlerini noktaladı.

DHA

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
grandbetting
ciprobet
safirbet
elexbet
queenbet