Futbol

CANLI – Fikret Orman, CNN Türk’te 5N1K’da merak edilenleri cevaplıyor!


Beşiktaş başkanı Fikret Orman, CNN Türk’te yayınlanan 5N1K adlı programın konuğu oldu. Vodafone Park’tan yayında Fikret Orman merak edilenleri cevaplıyor.

“ 1.5 sene önce hedeflediğiniz hedeflere ulaştınız mı? “

Hemen hemen %90 oranın da ulaşmışızdır. Klüp olarak belirli bir gelir seviyesine gelindi. Bu dakikadan sonra sadece bizimle olacak bir şey değil, Türk sporuyla olacak bir gelişme.

“ En dolu stat Beşiktaş”

2.750.000 kişi 17 maç izlemiş. Bunun 600.000 i Beşiktaş tarftarı seyretmiş.Türkiyede seyredilen maçların %23 ü Beşiktaşlı taraflar. Bu da ciddi bir orandır.

“ Sizin gözünüzde olay neydi?” 

Güvenlik açısından vahim hazırlanmış bir ortamdı. Gelen kişiler aranmamış, herşey sokulmuş vaziyette. Düşünün ki benim oyuncuma bıçak attılar. 

Bombalar, havai fişekler. Bu stada bunları sokamazsınız. Yeni açıldı stat belki ondan dolayıdır. Biz böyle organizasyonları her hafta yapıyoruz.

Buna sadece Beşiktaş açısından değil Türk futbolu adına bakmak lazım. Stadlara insan çekmek istiyoruz ama insanlar çoluğunun çocuğunu alıp böyle mi bir ortam içinde bulunmak isterler ?

Beşiktaş taraftarı çok sakindi endişe duymadım. Herşey de mümkündü maç bitti sahaya inildi. sahaya inenler bizim taraftarı sahaya davet etti. Ama bizim taraftarımız sakinliğini korudu.

“Futbolcular arada kaldı. Bıçak atan gelir saldırır da.”

Tabii ki arada kaldılar. Quaresmaya saldıranlar oldu. İyi değildi görüntü. Fotoğrafın içinde kimin olup olmamasından daha ziyade fotoğrafın kendisine baktığın zaman fotoğraf yanlıştı.

 

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
1xbet giris
tempobet
grandbetting
imajbet
ciprobet