Haberler

”Beşiktaş’ı niye bırakayım?”


Beşiktaş ile bir yılı opsiyonlu 2 senelik yeni sözleşme için prensipte anlaşan Teknik Direktör Şenol Güneş’in, medyada çıkan parasal konularla ilgili haberlerden bir hayli rahatsız olduğu öğrenildi.

Üst üste iki sezon şampiyonluğa taşıdığı siyah-beyazlı kulüpten maddi konulardaki anlaşmazlık yüzünden ayrılmayı hiç düşünmediğini yakın çevresine söyleyen Güneş’in, “Neden burayı terk edeyim. Bu camiada çok mutluyum. Taraftarı ve yönetimi her zaman yanımda oldu. Burada yeni şampiyonluklar yaşamak istiyorum” diye konuştuğu vurgulandı.

Yeni sözleşmedeki son detayları önümüzdeki günlerde yönetimle konuşarak çözecek olan siyah-beyazlı teknik adamın, “Benim için sözleşmeden daha önemli olan yeni transferlerin bir an önce takıma kazandırılmasıdır. Ayrıca şampiyon kadronun korunması ve takımda fazla şans bulamayan isimlerin de oynayabilecekleri kulüplere gitmesi lazım. Yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmalıyız. Çünkü rakiplerimiz yeni sezonda şampiyon olmak için çok daha fazla mücadele edecekler” ifadelerini de kullandığı öğrenildi.

Kaynak: Milliyet – Serdar Sarıdağ

Yorum için Tıkla

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan

Sayfa Başına
1xbet giris
tempobet
grandbetting
imajbet
ciprobet